do kasy suma: 0,00 zł

O nas

Jesteśmy sklepem oferującym witaminy, suplementy diety i kosmetyki. Naszym celem jest oferowanie takich produktów, które są czołówką pod względem jakości, wpływając pozytywnie na zdrowie i samopoczucie.

Powstaliśmy w roku 2017 nawiązując współpracę z firmą Proved po poznaniu na sobie wyjątkowego działania tych produktów. Oferta naszego sklepu nie jest szeroka - zawiera wyłącznie takie produkty, z których sami korzystamy i które chętnie polecamy - i które chcielibyśmy, aby nam polecano. Stąd nasze motto: Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie! (Mt 7, 12) które doskonale opisuje nasze podejście do tego sklepu.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, lub pod adresem email kontakt@wit24.pl.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Wit24.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl