do kasy suma: 0,00 zł

Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie! (Mt 7, 12)

Polecane produkty

Permakultura w ogrodzie Damien Dekarz
Witaminy i inne
Permakultura w ogrodzie Damien Dekarz
Cena: 39,95 zł
szt.
zobacz więcej
Potrawy z orkiszu, Święta Hildegarda z Bingen
Witaminy i inne
Potrawy z orkiszu, Święta Hildegarda z Bingen
Cena: 42,99 zł
szt.
zobacz więcej
Przebudzenie do zdrowia
Witaminy i inne
Przebudzenie do zdrowia
Cena: 59,95 zł
szt.
zobacz więcej
Rośliny oczyszczające powietrze
Witaminy i inne
Rośliny oczyszczające powietrze
Cena: 29,95 zł
szt.
zobacz więcej
Baza wiedzy
Tokotrienole a nowotwór prostaty

Delta-tokotrienole, unikalna forma witaminy E, odgrywają kluczową rolę w zapobieganiu i leczeniu raka prostaty, wykazując silne właściwości antyoksydacyjne i hamujące wzrost komórek nowotworowych. Działają poprzez indukowanie apoptozy, zakłócanie cyklu komórkowego oraz modulację ścieżek sygnałowych w komórkach, co prowadzi do zahamowania wzrostu i rozprzestrzeniania się nowotworu. Hamują także angiogenezę, ograniczając rozwój układu krwionośnego w nowotworze, co jest kluczowe w zapobieganiu metastazom.

Jak wspomóc rodzinę w okresie świątecznym?

Zbliżają się święta. Czas wyjątkowy, kiedy chcemy naszym bliskim w sposób szczególny pokazać, jak mocno ich kochamy i sprawić, żeby było im lepiej. Skoro tak, dlaczego nie sprezentować im najlepszej kompozycji suplementów, które zarówno w krótkim, jak i długim okresie czasu pomogą im zdrowo przeżyć kolejne dni? Wszyscy życzymy sobie zdrowia... możemy je też sobie podarować!

Rola witaminy K w zdrowotnym trio

Witamina K2, kluczowa w regulacji wapnia, zapewnia, że wapń jest właściwie wykorzystywany przez organizm, wspierając zdrowie kości i zapobiegając jego gromadzeniu się w tkankach miękkich. Witamina D3, z kolei, jest niezbędna do wchłaniania wapnia i wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego. Razem z magnezem, te dwie witaminy tworzą zdrowotne trio które ma wyjątkowe właściwości zdrowotne.

Niski poziom witaminy D jest powiązany z syndromem pocovidowym

Opublikowana w październiku 2023 praca w The Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism ma właśnie taki tytuł. Naukowcy udowodnili, że osoby które cierpią na syndrom pocovidowy mają z zasady obniżone poziomy witaminy D w organizmie, niezależnie od tego czy suplementują, czy nie. Rozwiązanie? Należy zadbać o jej zwiększoną podaż w organizmie.

Rola Witaminy D w Zapalnych Chorobach Jelit

Korzyści witaminy D z oliwą w kontekście zapalnych chorób jelit są coraz bardziej oczywiste, a dodanie soku z młodego jęczmienia jako środka przeciwzapalnego wspiera ich zdrowie. Witamina D może łagodzić objawy ZCJ poprzez modulację odpowiedzi immunologicznej, ochronę bariery jelitowej i wpływ na mikrobiom jelitowy. Oliwa z oliwek i sok z młodego jęczmienia, znane ze swoich właściwości przeciwzapalnych, mogą dodatkowo wspierać zdrowie jelit.

Produkt dnia
Astaksantyna Forte

Suplement diety na bazie wysokiej jakości BIO oliwy z oliwek

149,95 zł
szt.
Produkt dnia
Kropla Słońca D3 forte 1200000 IU

Wysokiej jakości witamina D3 w BIO oliwie z oliwek.

44,95 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl